Remont mieszkania w 3 krokach

Etapy remontu znają wszyscy, którzy przeżyli prace związane z odnowieniem domu. Zasadniczo remont można podzielić na 3 główne etapy.

Zachęcamy również do zapoznania się z wpisem http://www.mak-bud.pl/wykonczenia-wnetrz-plock/

 1. Prace projektowe – planowanie
  Etap pierwszy, często pomijany przy pracach prowadzonych w systemie gospodarczym. Jest on ważny z punktu widzenia specjalistów od remontów. O ile samo rozplanowanie wyglądu nieruchomości nie dotyczy budowlańców, gdyż to zadanie należy do projektanta wnętrz lub właściciela nieruchomości. O tyle już samo planowanie kolejnych etapów prac remontowych jest już istotne z punktu widzenia wykonawcy. Na tym etapie można zoptymalizować bardzo dużo czasu . Odpowiednie zaplanowanie ilości zakupionych towarów i odpowiednia logistyka to klucz do sukcesu.
 2. Właściwe prace remontowe
  Kiedy mamy już sporządzony plan działania i rozpisane prace remontowe, możemy przystąpić do działania. Wykonujemy kolejne prace odhaczając kolejne etapy. Rozpoczynając od prac związanych z wyburzeniami ścian, kuciem otworów czy usuwaniem elementów niepotrzebnych. Ostatnim elementem remontu jest wykończenie powierzchni ścian, malowanie.
 3. Finisz prac remontowych
  Ostatnim trzecim już etapem remontu jest czyszczenie po przeprowadzonych pracach budowlanych, dokładny audyt prac i ewentualne poprawki drobnych uchybień.
  Jeśli zleceniodawca jest zadowolony z remontu nie wnosi uwag, możemy przystąpić do finału remontu, czyli montażu haczyków na zdjęcia i elementy dekoracyjne.

Jeśli wszystkie etapy przeprowadzonych prac są zakończone odpowiednio klient musi być zadowolony. Tylko takie postępowanie da gwarancję, że nasza firma będzie polecana innym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s